אם אתם הורים לילדים ורוצים לעשות הסבת מקצוע לתחום מעניין ומתגמל, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר מה תפקידו של יועץ המשכנתאות ולמה כדאי לכם ללמוד את התחום בצורה מקצועית.

מה עושים יועצי משכנתאות?

תפקידו של יועץ המשכנתאות הוא לחסוך זמן, אנרגיה וכסף ללקוחות שלו. איך זה קורה בפועל? כל מי שכבר לקח משכנתא בחיים שלו יודע כמה התיזוז בין הבנקים הוא קשה מנשוא, שלא לדבר על בחירת המסלול המתאים ביותר עבורכם. משכנתא זה לא משחק ילדים, אתם למעשה לוקחים הלוואה לעשרות שנים קדימה ואתם צריכים להקפיד לבחור את המסלולים שמתאימים למסגרת התקציב שלכם, להכנסות ולהוצאות שלכם כמשפחה. זה בדיוק מה שיועץ המשכנתאות עושה, הוא לומד את התא המשפחתי שלכם ומתייחס אליו כאל יחידת רווח והפסד. הוא לומד את ההתנהלות הכלכלית שלכם, מנתח את ההוצאות וההכנסות שלכם ויודע להתאים עבורכם את ההלוואה הנכונה ביותר עבורכם. הוא גם זה שיתזז בין הבנקים, יביא לכם מספר הצעות וינצל את כל הקשרים שלו עם הבנקים על מנת להציע לכם מסלול רווחי ביותר. לכן, אם גם אתם רוצים לעשות את הקסם הזה עבור אחרים ולעסוק בכך במקצועיות, אתם צריכים לקחת קורס יועצי משכנתאות במכללת פסגות, שעל היתרונות שלו ושל המכללה נדבר בהמשך.

למה כדאי ללמוד קורס יועצי משכנתאות?

משחקים במגרש של הגדולים

ייעוץ משכנתאות הוא תחום מורכב ואם אתם באמת רוצים להצליח בו ולשחק במגרש של הגדולים, אתם צריכים ללמוד קורס שיעניק לכם את כל הכלים על מנת להפוך ליועצי משכנתאות מצליחים ומבוקשים.

 

 

מקבלים כלים לחיים

גם אם לא תבחרו לבסוף לעבוד בתחום ייעוץ המשכנתאות בצורה מקצועית, הקורס שתלמדו יעניק לכם כלים פיננסיים שיעזרו לכם להתנהל בחיי היום יום שלכם. אתם תקבלו את כל הכלים שיסייעו לכם לקבל החלטות כלכליות נכונות בכל צומת שבו תהיו, כך שזה כדאי מאד עבורכם.

הכנסה צדדית או מרכזית

כשאתם עוסקים בייעוץ משכנתאות אתם יכולים להחליט האם זה יהיה תחום העיסוק המרכזי שלכם או לעסוק בו בתור עבודה צדדית. הגמישות הזו מעולה במיוחד עבור מי שכרגע לא בנוי או לא יכול לעבוד בתחום במשרה מלאה ורוצה להיכנס אליו בהדרגה.

התברגות במשרות מבוקשות

תחום ייעוץ המשכנתאות הוא תחום מבוקש מאד ואם תלמדו את התחום אתם יכולים להתברג במשרות מבוקשות ביותר בבנקים. מדובר כמובן במשרה עם תנאים טובים מאד וכמובן שכר נאה.לומדים ייעוץ משכנתאות במכללת פסגות

מכללת פסגות מציעה לתלמידים שלה קורס יועצי משכנתאות שמתאים לכולם, ללא ידע מוקדם ותוך 4 חודשים. הקורס של פסגות מתאים במיוחד עבור מי שרוצה להפוך למומחה בעולמות יעוץ משכנתאות בזמן קצר, למי שרוצה להכיר את המערכת הבנקאית מבפנים ולנצל את הידע הזה לטובת הלקוחות שלו.

למה כדאי לכם ללמוד בפסגות?

ראשית, באמצעות הקורס תלמדו בזמן קצר וללא ידע מוקדם מקצוע מוערך ומבוקש בשוק. מכללת פסגות לא מבזבזת את הזמן של התלמידים שלה ומקפידה להעניק להם את כל הכלים שהם צריכים בזמן קצר וזה היתרון שלה. כמו כן, צוות המרצים של המכללה ילווה אתכם לאורך כל הקורס ויחשוף בפניכם טכניקות עבודה וסודות שנצברו בעבודה קשה. בשורה התחתונה, הקורס הזה יכין אתכם לעבודה בשטח וישכלל את היכולות שלכם על מנת שתהפכו לגורם משמעותי ביותר עבור משפחות שלוקחות משכנתא.