דרך מסקרנת ובעלת נופך אישי לעיצוב הבית יכולה להתבצע באמצעות רכישה של תמונות. למעשה, אחד הטרנדים החמים בתחום עיצוב הפנים כולל שימוש בתמונות משפחתיות לטובת יצירה של אווירה אינטימית כמו גם מגבשת, כל זאת במקום רכישה של תמונות נוי שאומנם יוסיפו לסלון אבל לא יאפשרו לכם ליצור עיצוב המשקף את עצמכם ואת בני הבית. כיום ניתן להזמין דרך חנות מקצועית קולאז' של תמונות זוגיות כמו גם משפחתיות המודפסות על גבי קנבס, כל זאת בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על התאמה אישית הן מבחינת הגודל והן מבחינת המסגרת. אם אתם רוצים  ליצור שינוי בסלון שלכם, זה הזמן לבצע רכישה של קולאז' תמונות יפהפייה.

קולאז' תמונות – כך מבצעים את ההזמנה

הנצחה של הרגעים הכי יפים בחיים יכולה כעת להתבצע באמצעות רכישה של תמונות קנבס. קולאז' תמונות על קנבס הוא אופציה מעולה לעיצוב מקורי, וזאת בשל היכולת לבחור בעצמכם את התמונות שאתם הכי אוהבים ומתחברים אליהן ולאחר מכן להעלות אותן לאתר, לטובת הליך הדפסה המתבצע באמצעות מדפסות טכנולוגיות וחדשניות אשר מאפשרות להדפיס את התמונות באיכות מעולה על גבי בד קנבס. בד הקנבס נחשב לאחד הבדים האיכותיים ביותר וזאת בשל רמת עמידות גבוהה כמו גם יכולת לבצע הדפסה באיכות יוצאת דופן שמחזיקה מעמד למשך שנים רבות. כידוע, אנו חיים בעידן שבו כל משפחה מצטלמת לא רק באירועים אלא גם ברגעי השגרה – החל מיום כיף במטבח ועד צילומים מבקרים קסומים במיטה כאשר כל המשפחה מתעוררת ביחד. את כל הרגעים הגדולים כמו גם הקטנים אפשר כעת להנציח באמצעות הדפסה על משטח קנבס, ובכך ליצור מערך עיצוב יפהפייה שיגרוף מחמאות כמו גם יאפשר לכם להציג בראווה ובסטייל את הרגעים הכי יפים של החיים.

תמהיל עיצוב אישי המשקף את בני הבית

היכולת לבצע את ההדפסה באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום מהווה הזדמנות יוצאת דופן ליצירה של סלון מעוצב אבל גם מותאם אישית. כידוע, הסלון הוא החלל המרכזי בכל בית ועל כן נדרש להשקיע מחשבה ביצירה של סלון פרקטי מבחינת השהות אבל גם כזה שמציג בצורה הטובה ביותר את התמהיל המשפחתי והזוגי. במקום להרגיש שאתם מעצבים את הבית ע"פ טרנדים מובילים כמו למשל טרנד הבוהו, זה הזמן ליצור את הממד האישי שלכם באמצעות רכישה של תמונות אותן ניתן להדפיס כאשר הן צבעוניות או אפילו בשחור לבן.

החוויות והזכרונות על הקיר בסלון: קולאז' תמונות על קנבס הוא בדיוק מה שאתם צריכים

מתנה מושלמת לעיצוב הבית

אם אתם מוזמנים לחנוכת בית של חברים קרובים או בני משפחה, זה הזמן לבצע הזמנה של תמונות קולאז' של בני המשפחה הנרגשים. שימו לב כי התמונות צריכות להיות באיכות גבוהה מתוך מטרה לספק מתנה מקורית ובלתי נשכחת שכל אחד ישמח לקבל. כאמור, אפשר להזמין מספר תמונות ומהן ליצור קולאז' אותו תעניקו כמתנה שימושית ובעלת אפקט עצום על התחושה הכללית בסלון, אבל גם בחללים נוספים כמו למשל חדר השינה או המשרד הביתי.

לסיכום

מתנה לעצמכם או לחברים ובני משפחה יכולה בהחלט להיות הדפסה של תמונות על בד קנבס. כל מה שצריך לעשות הוא לבצע סינון ראשוני של התמונות, לבחור את התמונות הכי יפות ואיכותיות ולאחר זמן קצר לקבל אותו במשלוח מהיר עד הבית כאשר הן מודפסות על בד קנבס. דווקא הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל בין עיצוב פנים מוצלח לבין עיצוב פנים קר ומנוכר. תמונות הן דרך מצוינת לשקף את האופי של בני הבית, באופן אלגנטי ומקורי.