אם אתם מחפשים ערכות יצירה מיוחדים שיסייעו לכם להעביר את הזמן עם הילדים בכיף, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נכיר לכם את אתר תחביבן ואת ערכות היצירה השוות שתוכלו למצוא בו.

זה הזמן להכיר את תחביבן

תחביבן היא חנות מקוונת לערכות יצירה ותחביבים. באתר תחביבן תוכלו לגלות תחביבים חדשים, ערכות יצירה לילדים בכל הגילאים, רעיונות מוכנים ליצירות מגניבות ועוד. אם תיכנסו לאתר מיד גלו שכמעט ואין תחביב שלא תוכלו למצוא בו כי המגוון הוא פשוט עצום.

הקליקו על הקטגוריה של כל המוצרים ותוכלו לגלות את המגוון הרחב שתחביבן מציע לכם, כמו פאזלים תלת ממדיים, חרוזים, ערכות רקמה, צביעה לפי מספרים, יצירת בובות ועוד. תחביבן תסייע לכם ההורים לבלות עם הילדים שלכם את הזמן בנעימים ולעשות איתם דברים יצירתיים באמת, בניגוד לישיבה הבלתי נגמרת מול המסכים השונים בבית.

פאזלים תלת ממדיים לצביעה

אחד המוצרים הכי מבוקשים באתר הוא פאזל תל ממדי לצביעה. מדובר למעשה בפאזל עם חלקים תלת ממדיים להרכבה בכל מיני צורות וסוגים שאותם ניתן להרכיב ולצבוע. תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של פאזלים, בין השאר פאזל בצורת תרנגול, שעון, רקטה, סירת מנוע, קטר של רכבת, מפרשית ועוד. לא רק שהילדים שלכם ירכיבו את הפאזל, הם גם יוכלו לצבוע אותו לאחר מכן ולמעשה לבנות יצירה חדשה משלהם מאפס.

 

יצירה בחרוזים

אם הילדים שלכם אוהבים חרוזים אתם צריכים ללכת על המוצר הזה, רקמות חרוזים במגוון רחב של סוגים וצורות. מדובר בערכות שכוללות בין השאר חרוזים, מחט וחוטים וכמובן בד קנבס מודפס ללא מסגרת. תוכלו ליצור מגוון רחב של יצירות, החל מרקמת חרוזים בצורה של אור הירח, טווסים צבעוניים, פרחי פרג, פרפרים ועוד. אין ספק שהילדים שלכם יוכלו להעביר שעות עם החרוזים הללו ולהרגיש שהם יוצרים יצירה משמעותית במיוחד.

ערכות להכנת כרית או תמונת צמר

אין ספק שאחת הערכות היותר שוות שיש באתר תחביבן היא ערכה להכנת כרית או תמונת צמר. יש לכם כרית בבית ונמאס לכם מהכיסוי הישן שלה? כאן תוכלו ליצור תמונה ייחודית לכרית שאתם כל כך אוהבים. הערכה כוללת קנבס (סטרמין) עם סכמה מודפסת עליו, חוטי צמר/אקריליק עוביים, מחט והוראות מפורטות בשפות שונות כדי שיהיה לכם קל.

על מנת ליצור את הכרית תצטרכו חומר למילוי כרית, תוכלו כמובן לקחת את החומר של הכרית הישנה או ממש ליצור כרית חדשה מאפס. את גב הכרית תוכלו לתפור באופן עצמאי או לרכוש גב מוכן. תוכלו ליצור כרית עם ציור של ציפור ופרפר, כלב, פרחים ופרפרים, תרנגולת ועוד. בלילה הילד שלכם יוכל לישון על הכרית שיצרתם יחד איתו, יש יותר יצירתי מזה?

יצירת בובות

בא לכם ליצור בובות חדשות? זה הזמן לרכוש ערכת תפירה לבובות. אז מה יש לנו בערכה? בין השאר סריגי בד לגוף הבובה, בדים לבגדים (סריגים, טול, כותנה, תלוי בדגם הספציפי), כל האביזרים הדרושים (כפתורים, סרטים), תבניות תפירה, קווצות שיער לעיצוב תסרוקות בובה, נעליים, חוט צפוף להידוק רגליים וידיים והוראות מפורטות וברורות. תוכלו ליצור בובות חד קרן, דובי, גמדון טבע, כדור פורח ועוד, אין ספק שמדובר בערכה מיוחדת מאד שתסייע לכם להעביר את הזמן בכיף עם הילדים.

לסיכום

אם בא לכם להעביר את הזמן בכיף ולהרגיש שאתם עושים איתם יצירה משמעותית, זה הזמן להיכנס לאתר תחביבן ולהכיר את המגוון הרחב של היצירות שבו.