הקיץ כבר כאן וכמו הורים רבים, גם אתם בוודאי מתלבטים בשאלה מה לעשות עם הילדים בזמן החופשה. במקום  למצוא את עצמכם נשארים מול המסכים בבית או מחפשים פעילויות יצירה, אפשר ואף רצוי לנצל את החופשה לטובת אירוע מרגש שיישאר עמוק בזיכרון שלכם וגם של הילדים, כל זאת בזכות מופע מושקע של כוכב הילדים רוי בוי המתקיים בפארק ראשל"צ. מה כולל המופע וכיצד תוכלו לנצל את הזמן לטובת יצירה של זמן איכות ביחד עם הילדים? להלן כל הפרטים.

רוי בוי – כוכב הילדים מגיע לראשל"צ!

רוי בוי נחשב לאחד מכוכבי הילדים הגדולים ביותר בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בקריירה ענפה ומשגשגת שהצליחה להוביל את רוי בוי לרשימה מכובדת של אמנים שזוכים לאהבת הקהל, גם בקרב ילדים אבל גם בקרב מבוגרים. המופע החדש שלו שיגיע לראשל"צ משלב אלמנטים מיוחדים הכוללים את גולת הכותרת – מפגש עם הכוכב לצד פעילות אינטראקטיבית המתבצעת באמצעות הרפתקה לחיפוש סוסת הזהב שנעלמה, כאשר היתרון של המופע הזה נובע הן בשל ההופעה הסוחפת של הכוכב אבל גם בזכות הערכים שאותם הילדים שלכם יכולים לקבל במסגרת השתתפות.

מזה שנים רבות שרוי בוי מתמחה בתחום של הילדים ומציע תפיסה מחודשת ומרגשת, בייחוד על רקע אישי והאהבה הגדולה אותה הוא רוכש לבע"ח. המופע המושקע שלו שעולה כעת בקיץ בפארק ראשל"צ יבטיח בעבורכם וגם בעבור הילדים שלכם חוויה מהנה המתבצעת בשטח פתוח וכוללת מגוון רחב של אלמנטים אשר הופכים את החוויה לבלתי נשכחת, בייחוד על רקע העובדה כי מדובר בכוכב ילדים עצום שזוכה להערכה רבה גם בזכות האהבה שלו לעולם הילדים אבל גם בזכות האהבה המרגשת לבעלי חיים, כך שניתן יהיה לנצל את האירוע לטובת

 

 

חוויה בלתי נשכחת בלב הארץ

תקופת החופש הגדול היא תקופה מאתגרת לכל הורה, בייחוד על רקע הרצון של הילדים לצאת מהבית ולבצע פעילויות לטובת פריקת אנרגיה אבל גם להעביר את הזמן, שלא במזגן. המופע של רוי בוי מהווה הזדמנות מעולה מיצירה של זמן איכות משותף אבל גם שקט לעצמכם, מאחר ומעבר למופע ישנם אירועים נוספים הנערכים בפארק וכוללים את כבאית הקצף, שעשועי מים, תצוגה של דינוזאורים, קטיף של פירות העונה ועוד. רוי בוי max  הוא אחד מאירועי הקיץ הגדולים ביותר, ועל כן זה הזמן לנצל את ההטבה של מועדון הלקוחות ובכך לשריין לעצמכם חוויה המתקיימת בעיצומו של הקיץ ונחשבת לאירוע מרכזי שמושך אליו אלפי מבקרים, ועל כן אל תפספסו את ההזדמנות.

מנצלים את הקיץ לטובת פעילות משפחתית מהנה

המופע של רוי בוי כמו גם שפע הפעילויות המותאמות לילדים מהוות דרך מצוינת ליצור מערך שבו אתם מעניקים לילדים שלכם חוויות בלתי נשכחות, בייחוד על רקע העובדה כי רוי בוי הוא אחד מהכוכבים הגדולים של עולם הילדים והנוער בשנים האחרונות. עם שפע של ניסיון, אהבה אדירה לילדים ומופע ייחודי שלא נראה כמותו, זה הזמן לשריין לכל בני המשפחה פעילות קיצית המתבצעת בלב הפארק המחודש בראשון לציון.

לסיכום

מתלבטים מה לעשות עם הילדים בחופש הגדול? ובכן, המופע הגדול של רוי בוי מתקיים ממש בקרוב בפארק בראשון לציון, כאשר דרך האתר של max תוכלו לבצע רכישה של כרטיסים בעלות כספית אטרקטיבית, ובהתאם לכך להוביל להשקעה כספית משתלמת הכוללת לא רק את המופע אלא גם שורה ארוכה של פעילויות המיועדות לילדים, אבל גם למבוגרים. אז קדימה, למה אתם מחכים?