אם אתם רוצים שהילד שלכם יעבור חוויה משמעותית ומעצימה בקיץ הזה, במקום להושיב אותו מול המסכים אנחנו ממליצים לכם לשלוח אותו למחנה הקיץ של מסע ישראלי. מה זה מחנה הקיץ הזה, למי הוא מיועד ולמה כדאי לילד שלכם לקחת בו חלק? כל התשובות לפניכם.

הכירו את מחנה הקיץ

אם אתם מחפשים אטרקציה מהנה ומעניינית לילדים לחופש הגדול, אתם צריכים להכיר את מחנה קיץ של מסע ישראלי. מחנה הקיץ הישראלי מתקיים בכפר נוער ניר העמק, מקום פסטורלי מאד שנמצא בעמק יזרעאל. בנוסף, יתקיים המחנה גם בחוות טור סיני לשעבר, הוא כפר המסע הישראלי שממוקם בסמוך לירושלים.

מה כולל מחנה הקיץ?

במחנה הקיץ הילדים שלכם יעשו מגוון רחב של פעילויות שיגרמו להם לזכור את הקיץ הזה לעוד הרבה זמן. בין השאר הם יכירו חברים חדשים, יטיילו בשבילי ארץ ישראל, ישתתפו בפעילויות הווי, יקיימו מעגלי שיח, ירכבו על סוסים, יתנסו בעבודה חקלאית וירחצו בבריכה. אין ספק שמבחינה חברתית המחנה הזה יעזור לילדים שלכם לצבור ביטחון עצמי רב ויפרה אותם, הם יחזרו עם המון חוויות חדשות לכל החיים ולא פחות חשוב מזה, חברים חדשים לכל החיים.

למי מיועד מחנה הקיץ?

מחנה הקיץ של מסע ישראלי מיועד לילדים בוגרי כיתות  ז’, ח’ ו- ט. המחנה הזה מתאים הן לאוכלוסייה הדתית, הן לאוכלוסייה המסורתית והן לאוכלוסייה החילונית. זה בדיוק היתרון של מחנה הקיץ הישראלי, הוא מאפשר למגוון רחב של ילדים מרקעים שונים לבוא ולהכיר אחד את השני וליצור שיח משותף בין כולם, שיח מאחד ומגבש שיותר חברה טובה ובריאה יותר.

מי המדריכים במחנה הקיץ של מסע ישראלי?

המדריכים שמעבירים את מחנה הקיץ של מסע ישראלי הם מדריכים מנוסים מאד שעוסקים בהדרכה במשך כל השנה. לכן, הם מגיעים למחנה הזה עם ניסיון עשיר, ממש כמו שמגיע לילדים שלכם, מדריכים מקצועיים ואיכותיים. למדריכים הללו יש ניסיון עשיר בהנחיית קבוצות ולא פחות חשוב מזה, בהעברת המשתתפים תהליך משמעותי לצד הנאה, שזה כמובן השילוב המושלם.

 

 

איך מכינים את הילדים למחנה?

אנחנו מניחים שאתם קצת חוששים, בטח אם מדובר בפעם הראשונה שבה אתם שולחים את הילדים שלכם לכל כך הרבה זמן מהבית. אז נכון, הילדים שלכם אכן מגיעים לחוויה חדשה ולא מוכרת, אך לפני המחנה אתם תקבלו מדריך מפורט על איך מכינים את הילדים למחנה עצמו. בנוסף, צוות ההדרכה יהיה שם כל הזמן עבור הילד שלכם וגם אם הוא יתגעגע הביתה, תהיו בטוחים שהוא נמצא בידיים טובות.

האם מחנה הקיץ בטוח עבור הילדים?

מחנה הקיץ של מסע ישראלי פועל תחת רישיון עסק להפעלת קייטנות. המחנה מועבר בפיקוח מלא של משרד החינוך ופועל על פי התו הירוק. כמו כן, המחנה פועל על פי הנחיות חוזר מנכ"ל משרד החינוך והמשרד להשכלה גבוהה, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהילדים שלכם בטוחים ונמצאים כל הזמן בידיים טובות.

בכל מקרה וללא קשר לכל מה שציינו, במידה וחלילה קורה משהו המדריכים כאן על מנת לעדכן אתכם כל העת לגבי הילד שלכם על מנת שתוכלו אתם, ההורים, לישון בשקט ולהיות רגועים שהכל בסדר איתו.

לסיכום

אם אתם רוצים שהילד שלכם יחווה חוויה משמעותית ומעצימה ועל הדרך גם יכיר חברים חדשים לכל החיים, אנחנו ממליצים לכם להתעניין במחנה הקיץ של מסע ישראלי.