חיי הנישואים כפי שיודעים זוגות רבים אינם זרועים בשושנים. בשביל לטפח את מערכת היחסים וליצור אינטימיות, נדרש לא פעם לצאת מחוץ לקופסא ולחשוב על פתרונות אשר במסגרתם ניתן יהיה לקבל חיי מין עשירים – וזאת למרות האתגרים הנלווים. עבודה שוחקת, ילדים וכן משימות רבות שגורמות לעייפות מתמדת הם חלק מהסיבות מדוע הורים וזוגות שפעם לא הצליחו לצאת מהמיטה מוצאים את עצמם חסרי חשק מין ולעיתים ללא חיי מין בכלל. גם להורים מגיע חיי מין עשירים – וזה אפשרי. כיצד? להלן מספר טיפים שבאמצעותם תוכלו ליצור שגרה אינטימית מחודשת ובוערת, ממש כמו בחיי הרווקות הסוערים:

הלבשה תחתונה


במקום להיכנס למיטה עם פיג'מה, רצוי לנסות כל מיני סוגים של הלבשה תחתונה כדי להכניס עניין ותשוקה מחודשת. באמצעות הלבשה תחתונה ניתן ליצור עניין אבל גם יכולת להגביר את התשוקה, וזאת בשל פריטי הלבשה תחתונה אשר מדגישים את הגוף אבל גם יוצרים אינטימיות בין בני הזוג, גם לאחר שנים של נישואין. החדשות הטובות הן שכיום ניתן להזמין דגמים שונים דרך האינטרנט ובאופן דיסקרטי לחלוטין, כל זאת מתוך מטרה לעורר עניין מחודש בחדר המיטות.

שינוי אווירה

סדר היום העמוס הכולל עבודה וטיפול בילדים הוא חלק משמעותי מהסיבות (הרבות) לשחיקה במערכת היחסים המינית. שינוי אווירה הוא משמעותי מאוד מאחר ויציאה מחוץ לבית לצימר או חדר במלון מאפשר לכם לצאת מהשגרה השוחקת, ובהתאם לכך גם לשבור את השעמום של השגרה בניהול חיי בית ומשפחה. הזמינו בייביסיטר או התקשרו לאחד ההורים בכדי לשמור על הילדים ותנו לעצמכם את הזמן להתחבר מחדש, גם אם זה רק ללילה אחד.

הורים, גם בחיי הנישואים אתם צריכים חיי מין עשירים

מימוש פנטזיות


כידוע, תקשורת היא הדבר החשוב ביותר בכל מערכת יחסים, גם כאשר מדובר במיניות. חשוב מאוד לפתח נתיב תקשורת שבמסגרתו כל אחד מבני הזוג יכול להרגיש בנוח לדבר על הפנטזיות המיניות שלו, ובהתאם לכך גם להגשים אותן. חילופי תפקידים או שימוש כאמור בהלבשה תחתונה מהווים הזדמנות מעולה לצאת מהקופסא ומחיי השגרה השוחקים לטובת מימוש פנטזיות מיניות וכתוצאה ישירה מכך גם הגברת התשוקה.

הרחבת ידע


הרחבת הידע המיני של שני בני הזוג היא חלק חשוב מאוד בתהליך של שיפור מערכת היחסים וחיי המין בפרט. קראו ביחד ספרים על מיניות ועל תנוחות שונות ואל תחששו להגיע ביחד או לחוד לסדנאות בנושא מיניות המתרחשות בכל רחבי הארץ. דרך הסדנאות והספרים ניתן להתנסות בתנוחות חדשות כמו גם לרענן את המיניות שאבדה, מתוך מטרה ליצור חיי מין עשירים ומגוונים.

אביזרי מין


שימוש באביזרי מין נחשב עד לפני מספר שנים לטאבו, אולם בעקבות ספרים וכן מובילי דעת קהל אשר דיברו בהרחבה על אביזרי מין כחלק בלתי נפרד ממערכת היחסים המינית אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של אביזרים. מדובר באביזרים בעבור האישה או בעבור שני בני הזוג, והם נועדו להעצים את מערכת היחסים המינית גם בעבור זוגות צעירים ובוודאי בעבור זוגות נשואים. בדומה לפריטי הלבשה תחתונה, ניתן להזמין דרך האינטרנט את המוצרים באופן דיסקרטי לחלוטין.

לסיכום, אם אתם חשים שחיקה במערכת היחסים המינית במסגרת הנישואין – אתם לא לבד. אולם, אין מדובר בסוף הסיפור אלא בהזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור מחדש את התשוקה, כל זאת באמצעות קריאה מדוקדקת של הסקירה אותה הצגנו לכם כאן. זכרו כי הכול תלוי בכם וכי בסופו של דבר גם זוגות נשואים יכולים לחולל שינוי ולהגביר את התשוקה, גם בזמן שגרה שוחקת.