בכול הנוגע לניקיון הבית, יש מי שאוהב לנקות ויש את מי שלא. אבל בכול מקרה, הניקיון דרוש ומחייב ויש כמה דרכים להעביר את זמן הניקיון בכיף. אחת הדרכים היא האזנה לתוכניות רדיו מעניינות בזמן הניקוי – מה שיעביר לכם בכיף כמה שעות של קרצופים, שפשופים, הברקה ושאיבות. אז למה כדאי להאזין? הנה כמה הצעות:

התכנית של שרון גל

רדיו גלי ישראל הוא רדיו ציוני שעוסק בכל מה שמעניין בחברה הישראלית החל מפוליטיקה עד כלכלה, חברה, תרבות, משפחה ושאר נושאים מעניינים. התכנית של שרון גל – עיתונאי, פוליטיקאי, יוצא תכנית 'האח הגדול', ואיש אשכולות – עוסקת בנושאים בוערים בחברה הישראלית והיא תרתק אתכם בראיונות עם פוליטיקאים עד שיחות עם מאזינים ודמויות מעניינות. אם תרצו למצוא מהר את תחנת הרדיו גלי ישראל: ניתן להאזין לתחנה אונליין בקלות. התכנית תעביר לכם את זמן הניקיון בכיף.

תכנית הבוקר עם טל פרידמן ואביעד קיסוס

תכנית מעניינת במיוחד שמשודרת ברדיו 99 FM. טל ואביעד הם שני שדרנים וותיקים שכול בוקר דנים בעניינים של פוליטיקה, תרבות, אומנות, חברה, בידור, אוכל, גידול ילדים ושיחות של מאזינים עם סיפורים מצחיקים. התכנית תעביר לכם שעתיים של צחוק, שיחות מעניינות בין השניים בתוספת דיווחים רלוונטיים. בזמן האזנה תוכלו להישאר המומים או משועשעים מסיפורים מוזרים ומפתיעים של מאזינים. כך אפשר לנקות את הבית במרץ בהאזנה לשעתיים של רדיו טוב.

התוכנית של דליק וולניץ' בגלי ישראל

עוד ברדיו גלי ישראל אפשר למצוא את התוכנית של דליק וולניץ'. דליק הוא מנחה מוכר שנוהג להנחות בעיקר תוכניות לייף סטייל וכאלה שנוגעות לחיי קהילה ומשפחה. בתכנית שלו הוא מראיין אנשי מפתח בחברה הישראלית, נעזר במומחים בתחומים שונים החל מבישול עד מומחים בייעוץ משפחתי או זוגי ועוסק בכל מה שמעניין אנשים בחיי היום יום.

מנקים את הבית? אלו תוכניות הרדיו שינעימו את זמנכם

אגן הים התיכון עם אבנר נעים

במידה ואת מנקים את הבית ביום שישי, מומלץ להאזין לתוכנית 'אגן הים התיכון' של אבנר נעים שמשודרת ברדיו 'כאן גימל'. עם תכנית כזאת כיף לנקות את הבית בעיקר כשברקע מנוגנת מוזיקה ישראלית מזרחית ומוזיקה ים תיכונית שלעיתים מתנגנת לייב מהאולפן של נעים. בתכנית משתתפים בכול יום שישי זמרים וזמרות ישראלים ויוצרים ישראלים ואפשר להנות משעתיים של שלווה של יום שישי שמגיעה כאשר הבית נעים ונקי. בתכנית של אבנר נעים אפשר גם למסור ד"ש לקרובים ולאנשים שאוהבים וממש לרקוד לקצב הים תיכוני עם המטאטא והמגב.

זינוק לאתמול

תכנית הרדיו 'זינוק לאתמול' של 'כאן גימל' תעביר לכם את זמן הניקיון עם נוסטלגיה מופלאה! בתכנית תאזינו לשדרנים מתחלפים אשר חוזרים בזמן אל שירים מן העבר ומספקים חצי שעה מדהימה עם כל השירים הישנים אבל גם האלמותיים…לאחר מכן אפשר להמשיך להאזין לתוכניות נוספות או אפילו לקול המוסיקה אם תרצו לנקות כשברקע מוזיקה מרגיעה.

פוד קאסטים מומלצים

אם אתם רוצים להאזין לפודקאסטים טובים תוכלו לבחור להאזין אונליין למגוון תוכניות מעניינות החל מ'חושבים טוב' שמנחה הפסיכולוגית יהודית כץ – תכנית בה היא עוסקת בפסיכולוגיה והתמודדות עם כל מה שמעניין אותנו או מציק לנו בחיי היום יום, ואפשר להאזין לפודקאסט מעניין כמו 'שיר אחד' ששם דגש על הסיפורים מאחורי השירים המוכרים לכולנו.

באמצעות מוזיקה טובה, שיחות מעניינות, סיפורים מרתקים ועדכוני חדשות – תוכלו להעביר את שעות הניקיון בצורה נעימה ונחמדה יותר.