טיפול בילדים לצרכים רפואיים חייב להתבצע במרכז רפואי מתקדם אשר מחזיק במכשור רפואי לצד צוות בעל הכשרה מקיפה בתחום. כהורים שרוצים להעניק לילדים שלהם את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, אין ספק כי בחירה של מרכז רפואי היא בעלת השפעה אדירה על היכולת לקבל את המענה לו אתם זקוקים, במידה ומתרחש אירוע רפואי אשר דורש התערבות רפואית מהירה. במידה ואתם זקוקים לקבלת טיפול רפואי בעבור ילדכם, פנייה למחלקת הילדים של המרכז הרפואי שערי צדק מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של מעטפת רפואית מתקדמת אשר מסייעת להחלמה וכן לטיפול בשורה של בעיות רפואיות בקרב ילדים, גם בפן הפיזי וגם בפן הנפשי. מה חשוב לדעת אודות המחלקה? כל הפרטים בכתבה.

מחלקת הילדים של שערי צדק – כל מה שרציתם לדעת

המרכז הרפואי שערי צדק ממוקם בעיר ירושלים ומציע בעבור ילדים ובני המשפחות טיפול רפואי מתקדם המתבצע על ידי צוות מומחה לתחום הילדים, לצד שימוש בטכנולוגיות מתקדמות אשר נועדו לאבחן בהקדם וכן לבנות טיפול רפואי בהתאמה אישית. שערי צדק חרט על דגלו לספק לכל מטופל את היחס והטיפול הטוב ביותר, ועדות לכך ניתן למצוא בתגובות המצוינות של משפחות וילדים אשר קיבלו טיפול בהתאמה אישית לצרכים הנדרשים. מדובר במחלקה גדולה אשר כוללת שורה של יחידות כמו למשל: אורולוגיה, אורתופדיה, אלרגיה, אף אוזן גרון, רפואה דחופה, גסטרו, יילודים, זיהומים ועוד. בראש כל יחידה עומדים רופאים בעלי שם עולמי כמו גם צוותים רפואיים אשר מורכבים מאחיות לצד מטפלים רב תחומיים, כחלק מיצירה של מענה רפואי מדויק המותאם בעבור כל ילד או ילדה אשר מגיעים לקבלת טיפול רפואי.

מצב רפואי בקרב ילדים הוא מצב מלחיץ לכל הדעות. הצוות הרפואי של המרכז שערי צדק מנוסה מאוד ויודע להעניק את המענה הן מבחינת אבחון מהיר והן מבחינת יכולת ליצור בעבור כל ילד אשר מגיע למחלקת הילדים את המענה לו הוא זקוק, כאשר שימת הדגש היא על שקיפות וכן על מתן של שירות רפואי מתקדם המתבצע ברמה גבוהה בעבור ילדים בכל טווח הגילאים – החל מיילודים ועד ילדים בוגרים אשר זקוקים לטיפול רפואי באזור ירושלים.

 

 

לא רק טיפולים פיזים אלא גם רגשיים

בשנים האחרונות המרכז הרפואי שערי צדק החל לטפל בילדים לא רק בפן הפיזי בעקבות מקרים רפואיים, אלא גם בעקבות צורך במתן של סיוע בהיבט הנפשי. הצוות של המרכז מציע בעבו רכל מטופל או מטופלת מערכת הפועלת לטובתו, כל זאת בשיתוף פעולה איתכם כהורים ועם שימת דגש על מענה רגשי שנועד להפחית את החששות ולהוביל ליצירה של מענה רגשי, במקרים בהם נדרש התערבות רפואית וטיפולית כמו למשל במסגרת של טיפול CBT המיועד לילדים ומתבצע במסגרת של טיפול רפואי בבית החולים. כמי שרואים את רווחת הילדים כחלק בלתי נפרד, תוכלו להיות רגועים כי הילדים שלכם מקבלים את המענה הרגשי הטוב ביותר.

מעטפת הוליסטית מלאה

כמי שרואים במתן שירותי רפואה לילדים כמשימת על, אתם כהורים יכולים להיות בטוחים כי אתם מעניקים לילדכם את המעטפת ההוליסטית המלאה בעבור כל מקרה רפואי בעולם רפואת הילדים, החל מגיל צעיר ועד לגילאים בוגרים יותר. המענה הרגשי כמו גם הליווי אותו אפשר לקבל במסגרת מתן שירותי רפואה מתקדמים המתבצעים במרכז רפואי מוביל ומוערך – החל מטיפול רפואי המתבצע על ידי אבחון מדויק ועד לטיפולים מתקדמים כמו ניתוחים, אשפוז ועוד.

לסיכום

המרכז הרפואי שערי צדק ממוקם בעיר ירושלים ומציע לציבור הרחב מענה רפואי המגיע לידי ביטוי במסגרת של מענה המגיע ליד ביטוי החל משלב האבחון הראשוני ועד לשחרור הביתה. לקבלת מידע נוסף אודות המחלקה, אפשר להיכנס לאתר הרשמי ובהתאם לכך להעשיר את הידע, לכל צרה שלא תקרה חלילה במקרה והילד שלכם זקוק לטיפול רפואי.