למרות שלהודו לא היו יחסי ציבור טובים בשנים האחרונות, וודאי תשמחו לשמוע שהמדינה הפכה לאחד היעדים האידיאליים ביותר למשפחות. בעשור האחרון, ניתן לראות מגמת עלייה בכל הנוגע לתיירות בהודו – בתי המלון מרהיבים ומפנקים, יש לא מעט יעדים ומקומות לבקר בהם, וכמות הפעילויות גדלה באופן משמעותי. כל אלה, הפכו את הודו לאחד המקומות המבוקשים ביותר בקרב משפחות עם ילדים, כי ההיצע רחב ומגוון, והמחירים? נוחים לכל כיס.

לפני הטיסה: תהליכים ומסמכים בירוקרטיים חיוניים

למה מומלץ לבחור בטיול מאורגן, על פני טיול עצמאי?

כשנוסעים עם ילדים לחופשה בחו"ל, יש יתרון משמעותי לטיול מאורגן, ובייחוד במדינה כמו הודו, שיש בה כל כך הרבה מה לראות. היתרונות הם שלוח הזמנים של החופשה כבר מתוכנן מראש, ואתם לא צריכים לשבור את הראש כדי למצוא את דרכי ההגעה האידיאליות ביותר מיעד ליעד.

טיולים מאורגנים למשפחות: האם הודו היא היעד הבא שלכם?

יעדי חובה בהודו – שאסור לכם לפספס!

איך מעבירים את הזמן בנסיעות הארוכות?

טיול בהודו טומן בחובו לא מעט יעדים קסומים ומרהיבים, ולצד זה, גם נסיעות ארוכות באוטובוסים, טיסות ממושכות וכו', על מנת להגיע ממקום למקום. איך מעבירים את הנסיעות הללו עם הילדים? ובכן, כדאי ורצוי להביא לחופשה ספרים לילדים, פעילויות יצירה (כמו דפי צביעה או משחקי יצירה שמתאימים לנסיעה), וכמובן אם מדובר בילדים קצת יותר גדולים, הצטיידו בחוברות פעילות (החל מחוברות של תפזורות ותשחצים ועד לחוברות פעילות בחשבון ואנגלית). עם זאת, לא כדאי להעמיס כמויות גדולות של חוברות ופעילויות, על מנת שלא להכביד על התיקים.

ומה לגבי אוכל?

בהודו תמצאו אוכל מקומי, שלעיתים עשוי להיות חריף. עם זאת, יש גם לא מעט מסעדות שמגישות מאכלים מערביים, כך שבהחלט ניתן למצוא מנות שמתאימות גם לילדים. כך או כך, מומלץ לארוז חטיפים, ממרח שוקולד וממרחים שהילדים אוהבים, לכל מקרה שלא יהיה.

הודו היא יעד מעולה למשפחות עם ילדים, משום שהיא מציעה כל כך הרבה אטרקציות ופעילויות לכל הגילאים. כדאי להירשם לטיול מאורגן עם הדרכה מסודרת, אך בהחלט ניתן לצאת גם לטיול עצמאי, אותו יש לתכנן בקפידה מבעוד מועד.

חופשה נעימה!